Apmeklējiet mūsu preses centru / 10/15/2012

Jaunā MICHELIN LATITUDE X-ICE NORTH radžotā riepa.

  

 

MICHELIN ENERGYTM Saver+

MICHELIN Agilis+

 

 

Preses mape

 2012. gada jūlijs

  

Uzziņu tālrunis medijiem:

Ewa Konopka, Michelin Poland pārstāve, tālr.: + 48 691 117 472, ewa.konopka@pl.michelin.com

Tomasz Młodawski, Michelin Poland, tālr.: +48 607 33 84 51, tomasz.mlodawski@pl.michelin.com

Antra Savleviča, Baltic Communication Partners, tālr: + 371 67218671, antra.savlevica@bcp.lv

 

 

 

Saturs

 

 

Produktu jaunumi

MICHELIN ENERGYTM Saver+ un MICHELIN Agilis+: divas jaunas riepu līnijas, kas nodrošina optimālu drošību, ilgmūžību un degvielas patēriņa efektivitāti.

 

 

MICHELIN ENERGYTM Saver+

Trīs galvenās priekšrocības un jauns gumijas sastāvs

 

 

MICHELIN Agilis+

Būtisks instruments biznesa efektivitātes nodrošināšanai

 


 

Produktu jaunumi

MICHELIN ENERGYTM Saver+ un MICHELIN Agilis+:
divas jaunas riepu līnijas, kas nodrošina optimālu drošību, ilgmūžību un degvielas patēriņa efektivitāti

Eiropas tirgū tiek prezentētas jaunas riepas MICHELIN ENERGYTM Saver+ vieglajiem automobiļiem un MICHELIN Agilis+ vieglajiem komercauto.

2012. gads mašīnbūves industrijā ir nozīmīgs ar to, ka stājas spēkā Eiropas Regula par riepu marķēšanu. Pakāpeniska marķējuma ieviešana sākusies jau ar 1. jūniju, bet kā obligāta prasība riepu marķēšana noteikta, sākot ar 1. novembri. Jaunā marķēšanas sistēma ir būtisks solis uz priekšu, jo tā patērētājiem sniedz informāciju par tām riepu īpašībām, kam pagātnē bieži vien tika pievērsta nepietiekama uzmanība.

 

Marķējums sniedz autovadītājam objektīvu informāciju par trim galvenajiem riepu veiktspējas kritērijiem: saķeri uz slapja ceļa, energoefektivitāti un trokšņa līmeni. Tomēr tas nesniedz informāciju par saķeri uz sausa ceļa vai nobraukumu.

 

Riepu ražotājs Michelin ir stingri apņēmies sniegt autovadītājiem un vieglā komercauto izmantotājiem informāciju par visiem galvenajiem parametriem, kas nodrošina riepu veiktspējas kvalitāti arī tad, ja šī informācija netiek norādīta uz jaunā riepu marķējuma. Tieši tādēļ MICHELIN riepas nodrošina:

  • maksimālu drošību jebkuros braukšanas apstākļos gan uz slapjiem, gan sausiem ceļiem;
  • drošību gan uz taisniem, gan līkumainiem ceļiem;
  • nepārspējamu nobraukumu un augstākās kvalitātes veiktspēju visa riepas darbmūža garumā.

Michelin stratēģija ir piedāvāt labāko iespējamo veiktspējas parametru kombināciju. Citiem vārdiem sakot, tas nozīmē labāko drošības, degvielas patēriņa samazinājuma un nesalīdzināma nobraukuma kombināciju. Autobraucējiem, kas brauc ar vieglo automobili vai vieglo komercauto, nav jāpieļauj nekāds kompromiss – viņiem tiek nodrošināta pilnīga un harmoniska veiktspējas parametru kombinācija.

Tieši to Michelin sauc par MICHELINTotal Performance.


200 litri

Šāds degvielas daudzums tiks ietaupīts uz katriem 45 000 kilometru, kas nobraukti ar jaunajām MICHELIN ENERGYTM Saver+ riepām, salīdzinājumā ar riepām, kas saskaņā ar Eiropas Regulu par riepu marķēšanu atbilst minimālajam riepu veiktspējas līmenim.

 

270 litri

Šāds degvielas daudzums tiks ietaupīts uz katriem 60 000 kilometru, kas nobraukti ar jaunajām MICHELIN Agilis+, salīdzinājumā ar riepām, kas saskaņā ar Eiropas Regulu par riepu marķēšanu atbilst minimālajam riepu veiktspējas līmenim.

 

16 metri

Salīdzinājumā ar riepām, kas atbilst minimālajam novērtējumam Eiropas riepu marķēšanas sistēmas ietvaros, MICHELIN ENERGYTM Saver+ saīsina bremzēšanas ceļu par 16 metriem uz slapja ceļa. Tas ir attālums, kas ir gandrīz vienāds ar smagās automašīnas garumu.

 

Vairāk nekā 17 metri

Salīdzinājumā ar riepām, kas atbilst minimālajam novērtējumam Eiropas riepu marķēšanas sistēmas ietvaros, MICHELIN Agilis+ vieglā komercauto riepas saīsina bremzēšanas ceļu par vairāk nekā 17 metriem.

 

1 no 5

Uz riepu rēķina tiek patērēts viens no pieciem litriem degvielas jeb viena pilna bāka no piecām. Tieši tādēļ Michelin kopš 1992. gada ir aktīvi strādājis, lai uzlabotu riepu energoefektivitāti.

 

Nr. 1

Saskaņā ar 2010. gadā “GFK” veikto aptauju, drošība ir būtiskākais, ko no riepām sagaida patērētāji. Šis fakts ir pārbaudīts un apstiprināts vismaz piecās valstīs: Francijā, Vācijā, Itālijā, Spānijā un Apvienotajā Karalistē. 

 

20 000

Šis ir Drēzdenes Tehnoloģiju universitātes – Vācijā vadošā ceļu satiksmes negadījumu pētījumu un analīzes centra - analizētais satiksmes negadījumu skaits. Universitāte detalizēti izanalizēja aptuveni 20 000 ceļu satiksmes negadījumus, kas Eiropā notikuši vairāk nekā desmit gadu laikā. Informācija tika ievākta, lai noteiktu negadījumu tipus, un atklāja virkni interesantu faktu. 

 

  • 7 no 10 ceļu satiksmes negadījumiem notiek uz sausiem ceļiem;
  • 6 no 10 ceļu satiksmes negadījumiem notiek pilsētās un braucot lēni;
  • 75% negadījumu notiek uz taisniem ceļiem;
  • 25% negadījumi notiek, mēģinot izbraukt līkumus - šis ir visizplatītākais negadījumu tips;
  • 99% negadījumu notiek uz slapja ceļa ar ļoti mazu ūdens daudzumu.

 

15

Tik miljardi litru degvielas ietaupīts kopš 1992. gada, pateicoties Michelin pirms 20 gadiem tirgū laisto energoefektīvo riepu klāstam, kura vadošais produkts ir MICHELIN ENERGY.

 

39

Par tik miljoniem tonnu samazināts CO2 emisiju apjoms, pateicoties MICHELIN energoefektīvo riepu lietošanai.

 

160

Šis ir kopš 1992. gada izņemto patentu skaits, kas ir tikai daļa no MICHELIN ENERGYTM riepu nepārtrauktā uzlabošanas procesa.

 

 

190

Kopš laišanas tirgū 1992. gadā MICHELIN ENERGYTM produktu grupa ir saņēmusi vairāk nekā 190 atzinīgu novērtējumu no 22 automašīnu ražotājiem. 

 

Michelin aktīvi atbalsta automašīnu ražotājus transportlīdzekļu augstākas energoefektivitātes meklējumos, kā arī sniedz ieguldījumu transportlīdzekļu drošībā.


 

Kopsavilkums par MICHELIN ENERGYTM Saver+

 

Trīs galvenās priekšrocības un jauns gumijas sastāvs

 

MICHELIN ENERGYTM Saver+ uzlabo degvielas patēriņa efektivitāti

Ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi degvielas patēriņu samazinošu riepu izstrādāšanā riepu ražotājam Michelin ir būtiska loma nepārtrauktā transportlīdzekļu energoefektivitātes uzlabošanā. Kā jau minēts - jaunās MICHELIN ENERGYTM Saver+ riepas samazina degvielas patēriņu par 200 litriem uz katriem nobrauktajiem 45 000 kilometru salīdzinājumā ar riepām, kas atbilst Eiropas Regulas par riepu marķēšanu minimālajām prasībām.

MICHELIN ENERGYTM Saver+ uzlabo veiktspēju drošības jomā

Michelin inženieri ir mainījuši riepu dizainu, lai piešķirtu jaunajām MICHELIN ENERGYTM Saver+ riepām optimizētu saskares laukumu. Palielinot riepas saskares laukumu ar ceļu par 10% salīdzinājumā ar iepriekšējo riepu paaudzi, jaunās riepas nodrošina vislabāko saķeri gan uz slapjiem, gan sausiem ceļiem. Tā rezultātā MICHELIN ENERGYTM Saver+ salīdzinājumā ar riepām, kas atbilst Eiropas riepu marķēšanas sistēmas minimālajām prasībām, saīsina bremzēšanas ceļu uz slapja ceļa par 16 metriem.

 

MICHELIN ENERGYTM Saver+ nodrošina lielāku kopējo nobraukumu 

MICHELIN ENERGYTM Saver+ riepas papildinātas ar papildu šķērssaitēm, lai vēl vairāk uzlabotu gumijas sastāva viendabīgumu un palielinātu nodilumizturību.

 

MICHELIN ENERGYTM Saver+ uzlabo jaunais “Eco and Grip” sastāvs

MICHELIN ENERGYTM Saver+ ir pirmās riepas, kas tiks izgatavotas, izmantojot “Eco and Grip” gumijas sastāvu – jaunu, patentētu maisījumu, ko izstrādājuši Ladū Tehnoloģiju centra pētnieki. Šis progresīvais jaunais sastāvs ierobežo sakaršanu, samazinot enerģijas daudzumu, ko absorbē riepa. Tehnoloģijas pamatā ir spēja nodrošināt veiktspēju, neietekmējot riepas pārējās īpašības, tostarp garantējot maksimālu drošību jebkuros braukšanas apstākļos un lielāku nobraukumu.

 

MICHELIN ENERGYTM Saver+ riepas būs pieejamas 14, 15 un 16 collu versijās un kopskaitā 58 dažādos izmēros, nodrošinot to piemērotību ļoti plašam Eiropas tirgū izmantoto automobiļu klāstam.


Kopsavilkums par MICHELIN Agilis+

 

 

 

Galvenais instruments efektīvas uzņēmējdarbības nodrošināšanai

 

Autotransporta lietotājiem, kas izmanto automašīnu profesionālajām vajadzībām, transportlīdzeklis bieži vien spēlē izšķirošo lomu uzņēmējdarbības efektivitātes nodrošināšanā. Tirdzniecības pārstāvjiem, pārdevējiem un citiem profesionāļiem ir jāpaļaujas uz riepām gluži tāpat kā uz citiem darba instrumentiem. 

 

Lai attaisnotu šo lietotāju cerības, Michelin ir izstrādājis jaunās MICHELIN Agilis+ - vieglā komercauto riepas. Tajās veiksmīgi apvienotas dažādas riepu veiktspējas jomas, kuras parasti ir grūti saskaņot. Jaunās riepas ļauj lietotājiem veikt profesionālo darbību efektīvi un droši, vienlaikus samazinot operatīvās izmaksas, pateicoties dubultajai zemāka degvielas patēriņa un lielāka potenciālā nobraukuma ietekmei. 

 

MICHELIN Agilis+ riepas palīdz samazināt degvielas patēriņu

Būt par pārdevēju vai tirdzniecības pārstāvi bieži vien nozīmē garus pārbraucienus, lai sasniegtu objektu vai tiktos ar klientu. Degviela izraisa pakāpeniski pieaugošus izdevumus un, lai arī līdz zināmai pakāpei no degvielas patēriņa izvairīties vispār nav iespējams, šajā jomā joprojām ir iespējams ietaupīt.

 

Michelin ir licis lietā savu meistarību, lai palielinātu riepu energoefektivitāti. Tā rezultātā salīdzinājumā ar riepām, kas atbilst Eiropas Regulas par riepu marķēšanu minimālajām prasībām, jaunās MICHELIN Agilis+ riepas ļauj ietaupīt 270 degvielas litrus uz katriem nobrauktajiem 60 000 kilometru.

 

MICHELIN Agilis+ riepas aktīvi uzlabo drošību uz ceļiem 

Tirgotāji un tirdzniecības pārstāvji bieži ir spiesti pavadīt ceļā ilgu laiku dažādos laikapstākļos un satiksmes intensitātē, turklāt bieži vien viņu vadītie transportlīdzekļi ved smagu kravu. Tādēļ galvenā prioritāte ir veiktspēja drošības jomā, kur riepām ir ļoti būtiska loma. Salīdzinājumā ar riepām, kas atbilst Eiropas Regulas par riepu marķēšanu minimālajām prasībām, MICHELIN Agilis+ riepas saīsina bremzēšanas ceļu par vairāk nekā 17 metriem.


MICHELIN Agilis+ riepas nodrošina lielāku nobraukumu un augstu izturību

Mobilitāte ir tirgotāju un tirdzniecības pārstāvju uzņēmējdarbības neatņemama sastāvdaļa, un riepu maiņa vienmēr rada neērtības. Tādēļ vieglā komercauto lietotājiem nepieciešamas riepas, kas var nodrošināt pēc iespējas lielāku nobraukumu, vienlaikus sniedzot maksimālu drošību.

 

Tieši to Michelin ir panācis ar MICHELIN Agilis+ riepām, kurās apvienots samazināts degvielas patēriņš, lielāks nobraukums un ilgmūžība, ko nodrošina augstā riepu izturība. 

 

Pretskrāpējumu vairogi riepu pasargāšanai no bojājumiem

MICHELIN Agilis+ riepas ir aprīkotas ar sānu pretskrāpējumu vairogiem, lai pasargātu tās no bojājumiem, kas rodas, uzbraucot uz šķēršļa vai iebraucot bedrēs. Tādēļ šīm riepām ir 8 pretskrāpējumu ielāpi, kas padara riepas vēl nodilumizturīgākas, lietojot transportlīdzekli ikdienā.

 

 

Lengvuju automobiliu padangos

lithuanian Michelin Dealerships

Michelin Press Centre